ARGAN & ROZMARÝN

Tuhý šampon s rozmarýnovým a arganovým olejem pro suché a namáhané vlasy, které potřebují vyživit a hydratovat.

Rozmarýnový a arganový olej jsou jedny z nejlepších olejů pro péči o vlasy. Rozmarýnový olej zabraňuje vypadávaní vlasu a podporuje růst. Arganový olej navrací vlasům přírozenou vitalitu od kořínků až po konečky, hloubkově vlasy hydratuje a zvyšuje jejich elasticitu.

Šamponu kromě základních olejů jako je olivový, kokosový a ricinový obsahuje také výživné složky jako je mandlový olej, kakaové a bambucké máslo.

160,00 Kč

SLOŽENÍ: Olivový olej*, Kokosový olej*, Ricinový olej*, Mandlový olej* - LZS, Kakaové máslo*, Bambucké máslo*, Glycerin, Voda, Rozmarýnový esenciální olej, Arganový olej - LZS

*zmýdelněný

LSZ - lisovaný za studena

INCI: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Castorate, Sodium Sweetalmondate, Sodium Cocoabutterate, Sodium Sheabutterate, Glycerin, Aqua, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Limonene*, Linalool*

**přirozená součást esenciálních olejů

POUŽITÍ: Šampon vmasírujte do mokrých vlasů, napěňte a důkladně opláchněte. V případě potřeby celý proces zopakujte. Vhodný také na mytí obličeje a pokožky celého těla. Mezi použitím šampon odkládejte na suchém místě. Vyhněte se kontaktu s očima.

HMOTNOST: 100g ± 10%