Kdo se skrývá za kosmetikou Babalu?

S výrobou kosmetiky jsem začala jednoduše proto, že mě to baví. V začátcích mě nejvíce oslovila výroba tuhého mýdla. Kosmetika měla u mého okolí úspěch. Když už se mi začaly doma kupit výrobky, rozhodla jsem se, že celý proces zlegalizuji, abych mohla mýdla nabídnout všem.

Takže to jsem já: Kristýna, studuji jednotlivé ingredience a postupy výroby, hledám nejvhodnější kombinace a navrhuji složení, zkouším, vyrábím, balím, certifikuji, objednávám, prodávám, administruji, komunikuji se zákazníky, spravuji webové stránky a odesílám balíčky.

Mým hlavním motem je vytvářet produkty, kde se potkává kvalitní obsah a funkčnost. Věřím, že méně je více, a to najdete i v mé kosmetice. Minimalistické složení u kosmetiky považuji za nejlepší možnou péči o pleť. Základem je jednoduchá receptura bohatá na účinné a výživné přírodní látky, které se navzájem doplňují a dohromady tak tvoří funkční celek. Svým přístupem, a tedy i tím, co tvořím chci nabídnout alternativu k nadvýrobě, kterou běžně potkáváme v řetězcích. Věřím, že kosmetiku lze vyrobit i jinak - čerstvě, jednoduše a kvalitně.