JAK POUŽÍVAT TUHÉ ŠAMPONY?

Samotný postup použití je vemi jednoduchý. Vezměte šampon do ruky a krouživými pohyby vmasírujte do mokrých vlasů, vytvoří se pěna, kterou rozetřete po celých vlasech a pokožce hlavy. Nechte chvilku působit a důkladně opláchněte. V případě potřeby celý proces zopakujte. Všechny šampony jsou vhodné také na mytí obličeje a pokožky celého těla.

Nemusíte se bát, že by šampon nepěnil. Šampony obsahují směs olejů s vysokou koncentrací nenasycené mastné kyseliny ricinolejové, která v šamponu zajišťuje velkou pěnivost a nemusí se tak přidávat žádné další pěnivé činidla (sulfáty).

Po použití šamponu můžete použít kyselý oplach. Nejčastěji se používá roztok jablečného octa s vodou (cca na 0,5 l vody použít 1-3 polévkové lžíce octa). Dalo by se říct, že kyselý oplach plní funkci účinného přírodního kondicionéru. Po použití kyselého oplachu dojde ke snížení pH, tím se uzavře vlasová kutikula a vlasy se budou lépe rozčesávat a krásně lesknout. A nebojte se opravdu po něm vlasy nebudou mít octovou "vůní".